Burcu Durmaz ‘Denedim

Burcu Durmaz 2016 yılında çıkardığı söz ve müziği kendisine ait olan Hediye isimli single çalışmasının ardından sözleri Buray Hoşsöz’e müzikleri Bahadır Tanrıvermiş’e ve mix- mastering Özgür Yurtoğlu’na ait olan “DENEDİM” isimli yeni teklisi ile 11 Mayıs 2018 tarihinden itibaren Kınay Production etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

02.07.2018 tarihinde yayına giren “DENEDİM” video klibi ve görselleri aynı zamanda klibin görüntü yönetmenliğini de üstlenen Sefa Gümüşkanat imzasını taşımaktadır.

Klip çekimleri Sanatçının yaşadığı yer olan Bodrum’da; Cennet Koyu, tarihi yeldeğirmenleri ve Bodrum sokaklarında yapılmıştır.

Klibin kısaca hikayesi ise şöyle:

Sevgilisi ile ilişkisini ne yaparsa yapsın düzeltemeyen bir kızın tesadüf eseri otostop çeken bir kızla kurdukları arkadaşlık sonrasında, yaşadığı ilişkiyi hiçbir zaman düzeltemeyeceğini ve kendisi için doğru ilişkinin o olmadığını anlamasını, sevgilisini terk edip yeni bir hayata başlamasını anlatmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Opera bölümü mezunu olan Durmaz , eğitiminin ardından Fazıl Say, Kıraç, Nükhet Duru, Şebnem Ferah, Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars , Ege, Bulutsuzluk Özlemi, Yol Project, Fatih Erdemci, Enbe Orkestrası gibi sanatçı ve gruplarda vokal, solist olarak yer aldı. 19 yıllık profesyonel müzik hayatında bugüne kadar biriktirdiği parçaları yavaş yavaş tamamlayarak dinleyicilerin beğenisine sunacağını belirten Durmaz, yurtiçi ve yurtdışında sahne almaya devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir